Výroba

NAVRHUJEME

Navrhujeme špičkové technologie a produkty, které zvyšují hodnotu podnikání našich partnerů. Naše řešení neustále zdokonalujeme s ohledem na současné i budoucí potřeby našich zákazníků a opíráme se přitom o naše mnohaleté zkušenosti v profesionálním zdravotnictví.

Společným úkolem vedení a všech zaměstnanců je splnění všech požadavků našich zákazníků v jakosti a termínech. K tomu účelu budeme pečlivě analyzovat všechny jejich potřeby, požadavky, připomínky a náměty.

VYVÍJÍME

Vyvíjíme široké spektrum především prototypových a unikátních výrobků pro zdravotnický trh. Rozsáhlý sortiment produktů odpovídá širokým potřebám zákazníků a je dokladem systematické vývojové práce s lékaři a zdravotními specialisty.

V současné době se vlivem celosvětové pandemie COVID-19 přeorientováváme vývoj a výrobu na zvýšení kvality ochranných pomůcek s použitím moderních technologií pro pokrytí aktuálních potřeb českého i celosvětového trhu.

VYRÁBÍME A PRODÁVÁME

Zajišťujeme pro vás dodávky našich produktů a s tím spojený servis. Individuální a flexibilní přístup a spolehlivost dodávek jsou pro nás klíčové, stejně jako navázání dlouhodobého partnerského vztahu. Považujeme za naše poslání a morální povinnost vyrábět co nejkvalitnější produkty.

Přinášíme vývojové a výrobní možnosti pod jednou střechou. Vyrábíme jak ve vlastních dílnách, tak využíváme služeb kooperantů. Všechny pracovní procesy jsou kompletně prováděny na základě udělených certifikátů jakosti. Dodáváme produkt napříč všemi průmyslovými odvětvími a do různých distribučních kanálů. Ať už podnikáte s malým množstvím kvalitních materiálů, nebo s větším množstvím prémiových produktů, každý přizpůsobíme Vašim specifickým individuálním potřebám.